Drodzy Rodzice,

Stowarzyszenie Matki Wariatki gorąco zaprasza dzieci w wieku 5-7 lat wraz z opiekunem na cykl bezpłatnych warsztatów „Finanse od najmłodszych lat”. Pomysłodawczynią i prowadzącą warsztaty jest Anna Chandoszko – mama i bankowiec z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć z zakresu praktycznej ekonomii i bankowości dla dzieci.

Cykl obejmuje trzy 45 minutowe warsztaty:

24.11. 2018, godz. 15:00  – Co już wiemy o pieniądzach?

1.12.2018, godz. 15:00 – Oszczędzam!

8.12.2018, godz. 15:00 – Budżet domowy.

 

Warsztaty są niesamowitą okazją do rozpoczęcia lub rozwijania edukacji finansowej dzieci. Zajęcia łączą ze sobą elementy zabawy, w trakcie której dziecko zapoznaje się ze światem finansów. Są to spotkania z przesłaniem, by w przyszłości umieć m.in.: oszczędzać, rozróżniać zachcianki od potrzeb, czy planować budżet domowy. Pomagają rodzicom kształtować wśród swoich pociech postawę odpowiedzialnego podejmowania decyzji finansowych. Znakomicie motywują do nauki matematyki!

Na zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy mailowe na adres: matki.wariatki@wp.pl

Bardzo ważne jest, aby w temacie maila wpisać: „Finanse od najmłodszych lat”

W treści prosimy o podanie imienia i nazwiska opiekuna i dziecka, wiek dziecka, adres mailowy i nr telefonu oraz dopisek:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Matki Wariatki w celach związanych z działalnością regulaminową Stowarzyszenia. Przysługuje mi prawo wglądu w te dane, ich poprawienie lub uzupełnienie.

Zgłoszenia niezawierające wszystkich wymaganych danych nie będą brane pod uwagę!

Zastrzegamy zamknięcie listy po utworzeniu dwunastoosobowej grupy.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w warsztatach.

 

Autorem ilustracji do Warsztatów jest Agnieszka Halama
Centrum Halama – Agnieszka Halama
www.centrumhalama.pl
www.kwadraciaki.pl
www.praktykwizualny.pl