W jakich najbardziej nietypowych miejscach zdarzyło się Wam ćwiczyć? W kuchni, łazience a może… w magazynie papieru? Pamiętacie jeszcze o pilskiej drukarni? Dziś w jej budynkach można zawalczyć o dobrą formę i świetną sylwetkę. Dzięki Gym Factory Matki Wariatki dosłownie rosną w siłę! Jest to również znakomita okazja do integracji, wymiany doświadczeń i, nie ukrywajmy, oderwania się od codzienności.

Co środę spotykamy się na zajęciach Crossfit zorganizowanych specjalnie dla nas. Wzmacniamy mięśnie, kształtujemy sylwetkę i zwiększamy zakres ruchu. Na czym polega taki trening? Jest to program ogólnorozwojowy zwiększający formę i siłę fizyczną organizmu i poprawiający wydolność. Podczas zajęć biegamy, wiosłujemy, robimy pompki, brzuszki, skaczemy, podnosimy ciężary i wiele ćwiczeń, które w domu wydają się nam nierealne.

Trener (Norbert) czuwa nad prawidłową techniką ćwiczeń, motywuje i podwyższa poprzeczkę na każdych zajęciach. Jest siła, jest moc, motywacja i dobry humor! Dziękujemy Patrycji Kujawie – Przedstawicielce Stowarzyszenia Matki Wariatki za zainicjowanie treningów oraz Gym Factory za zorganizowanie treningów. Zapraszamy wszystkie mamy, które chcą zadbać o siebie i z podziwem patrzeć w lustro! Motywujemy się wzajemnie i sprawiamy, że każdy trening jest niesamowitą przygodą!

Na filmie ekipa crossfitowa pełna energii! Zapraszamy w każdą środę o 20.00. GYM Factory Fitness & Squash Center, Warsztatowa 8, Piła.

Autorka: Honorata Dudek – Balcer