Czytaj więcej
„Foto Expert” – Studio Fotograficzne Robert Judycki – to profesjonalne studio fotograficzne. Oferuje: wywoływanie zdjęć cyfrowych, odnowa starych fotografii, zdjęcia na koszulkach, zdjęcia ślubne w studiu i plenerze, reportaże z uroczystości, zdjęcia dziecięce i okolicznościowe.

Adres:
Bydgoska 24
Piła 64-920

Czytaj więcej
Dołącz do szkoły AIKIDO już dziś, zapraszamy osoby w każdym wieku! Zajęcia z podziałem na grupy wiekowe: 3-6 lat, 7-12 lat, 13-101 lat

Adres:
Wincentego Pola
Piła 64-920

Czytaj więcej
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, skupiającą wyspecjalizowanych pasjonatów z różnych dziedzin oraz specjalistów nowoczesnych technologii. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę informatyczną.

Adres:
Promienna 17/U5
Piła 64-920

Czytaj więcej

Adres:
Rynkowa 12
Piła 64-920

Czytaj więcej

Centrum Opieki Matylda powstało z myślą o propagowaniu domowych usług opiekuńczych.

Specjalizujemy się w rekrutacji personelu opiekuńczego.

Oferujemy sprawdzone opiekunki do dzieci oraz osób starszych/chorych.

Siedziba
ul. Brzozowa 18
64-905 Stobno
biuro@matylda.info

Czytaj więcej

Działamy lokalnie, dlatego dbamy o nasze wspólne środowisko. Wszystko po to, aby nasze pranie nie wpływało negatywnie na środowisko naturalne czy zdrowie klienta.

Adres:
1-go Maja 8/51
Piła 64-920

Czytaj więcej

Nasz butik został stworzony z myślą o kobietach i dla kobiet-bez względu na wiek czy rozmiar.
Znajdą w nim coś dla siebie klientki ceniące sobie oryginalny,wygodny i nowoczesny styl ale również i panie szukające klasyki.

W naszym butiku oferujemy produkty krajowych oraz zagranicznych marek .Dla nas priorytetem jest jakość,nie ilość .
Oczywiście nie brakuje też niezbędnych kobietom dodatków takich jak torebki czy biżuteria .
Serdecznie zapraszamy.

Adres:
Okólna 52
Pila 64-920

Czytaj więcej

Przedszkole powstało z myślą o stworzeniu idealnych warunków do pobudzania aktywności twórczej dzieci. Jak wszyscy doskonale wiemy od dziecka możemy się wiele nauczyć. Magiczne pojmowanie świata i rzeczywistości, wymyślanie nowych nazw, pojęć, zastosowań to cechy każdego dziecka. W miarę dorastania te umiejętności zostają w jakiś sposób hamowane. Pytanie tylko dlaczego? Czy już tego nie potrzebujemy? Czy przejęcie schematów wszelkich zachowań i posługiwanie się gotowymi formułkami jest właściwe? My uważamy, że absolutnie nie!

Adres:
Ogińskiego 3
Piła 64-920

Czytaj więcej
Nauka programowania, konstruowanie robotów, warsztaty z eksperymentów, zajęcia z elektroniki

Adres:
ul. Bydgoska 23
64-920 Piła

Czytaj więcej

DZajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem technicznym, utrzymaniem ruchu w firmach produkcyjnych oraz przedsiębiorstwach, jak również prowadzimy handel hurtowy i detaliczny, przemysłowymi i motoryzacyjnymi łożyskami tocznymi, elementami złącznymi (śruby kołki nakrętki itp.) spawalnictwem, pneumatyką, uszczelnieniami, smarami,techniką liniową.

Adres:
Wybickiego 17
Piła 64-920

Czytaj więcej

Jesteśmy firmą o profilu handlowym, specjalizujemy się w sprzedaży: wyrobów hutniczych, stali nierdzewnej, aluminium, tworzyw sztucznych, brązu, miedzi, mosiądzu.

Adres:
Wybickiego 17
Pila 64-920

Czytaj więcej

Szkoła oferuje programy edukacji muzycznej dla najmłodszych dzieci, młodzieży i dorosłych.

Adres:
Kusocińskiego 1
Piła 64-920

Czytaj więcej

Zapraszam serdecznie na stylizacje paznokci do nowo otwartego salonu. Wolne terminy i super ceny.

Adres:
ul. O.M.Kolbe 9b/4u
64-920 Piła

Czytaj więcej

Oferowana usługa – Pregnabit® umożliwia pacjentce samodzielne przeprowadzenie badań KTG, pomiędzy wizytami kontrolnymi, w dowolnym miejscu i czasie. Zawsze zgodnie z decyzją oraz rekomendacją lekarza prowadzącego lub położnej. System Pregnabit® może okazać się szczególnie pomocny w sytuacjach, kiedy lekarz nie jest dostępny a jego pacjentka odczuwa niepokój co do dobrostanu dziecka. Zapis badania jest oceniany przez specjalistów z Medycznego Centrum Telemonitoringu i przesyłany do zainteresowanych osób – ciężarnej i lekarza lub położnej, na ustalonych zasadach.

Adres:
ul. Korczaka 23A
64-920 Piła
tel. 530-99-39-79